P3.91 LED-videomuur voor buiten met IP65-waterdichtheid en een vernieuwingsfrequentie van 7680 Hz voor levendige reclamedisplays
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 10 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Carton Case, Houten Case, Flight Case |
| Levertijd: | 7 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 10000 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Typ nummer: | P3.91 | Led-formaat: | SMD1921 |
|---|---|---|---|
| Schermhelderheid: | >3500CD/㎡ | Pixelhoogte: | 3,91 mm |
| Kastgrootte: | 473527A | Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz |
| IP-klasse: | IP65 | Pixeldichtheid: | 65536 DOT/㎡ |
| scantype: | 1/16SCAN | Levensduur: | ≥50,000 uren |
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ~ 60 ℃ | Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RV |
| Werkspanning: | AC 220V/(110V) ±15% | ||
| Markeren: | P3.91 buiten LED-videomuur,IP65 waterdicht LED-display,7680Hz refresh rate LED scherm |
||
Productomschrijving
Buiten LED video muur
Het levert levendige kleuren, naadloze installatie en uitzonderlijke prestaties.
Technische specificaties
| Typenummer | P3.91 |
| Afmeting | 500*500*84 mm |
| Max. | 200 W |
| Helderheid | ≥3500 CD/m2 |
| LED-norm | SMD1921 |
| Zienhoek | 120° |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Vernieuwingssnelheid | ≥ 7680 Hz |
| Pixel Pitch | 3.91 mm |
| Scanmodus | 1/16 Scannen |
| Pixeldichtheid | 65536 punt/m2 |
| Grauw niveau | 14-16 bit |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Levensduur | ≥ 50.000 uur |
| Werkspanning | AC 220V/(110V) ±15% |
Productiedetails
Voorbeeld van de zaak
Profiel van het bedrijf
Wilt u meer details over dit product weten



