Buiten LED-scherm P5 Hoge helderheid en breed kleurenbereik IP65 waterdichtheid Betrouwbare prestaties voor veeleisende omgevingen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P4 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 STUKS |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Markeren: | Outdoor LED-display P5 hoge helderheid,IP65 waterdichte LED-videomuur,Outdoor LED-scherm breed kleurbereik |
||
|---|---|---|---|
Productomschrijving
LED-display voor buiten – Hoge helderheid en breed kleurbereik Betrouwbare prestaties voor veeleisende omgevingen
Productdetails:
Ontwerp met zelfkoelende vinnen
IP65 waterdichte classificatie
Snelsloten van zinklegering
Hoge helderheid en breed kleurbereik
![]()
![]()
Productparameters
| Kastgrootte | 960*960mm |
| Pixelhoogte | 5 mm |
| Pixeldichtheid | 62500 punten/m2 |
| LED-grootte | SMD1921 |
| Scantype | 1/10 Scannen |
| Grijsschaal | 14-16 bits |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920/7680 Hz |
| Schermhelderheid | ≥5500CD/㎡ |
| Beste kijkafstand | ≥4M |
| Schermresolutie | 240*240 |
| Modulegrootte | 320*160mm |
| Bekijk ngle | 120° |
| Kast MaxPower | 900W |
| Kastgewicht | 26,6 kg |
| IP-graad | IP65 |
| Scherm Werktemperatuur | -20~+60℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 10%~90% RV |
Installatiedetails
1. De doos in de gewenste maat en vorm splitsen, het gat uitlijnen met de snelsluiting om de doos te bevestigen.
2. Onderscheid de voedingskabel en de signaalkabel en steek de voedingskabel en de signaalkabel in de overeenkomstige plaatsen van de doos.
3. Sluit de hoofdsignaalkabel en de hoofdvoedingskabel aan op de computer en de controller en gebruik deze met succes na het debuggen van het scherm.
Pakketdetails
We hebben kartonnen dozen, houten kistjes en flightcases om uit te kiezen. Verschillende producten worden op volgorde met verschillende verpakkingen geconfigureerd
om het scherm beter te beschermen.
![]()
Team Sprits
![]()





