Energie- en weerbestendige buiten LED-videomuur geschikt voor reclameconcerten sportevenementen en grote openluchtbijeenkomsten
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Modelnummer: | P5 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | houten kist |
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | P5 LED-display voor buiten | Pixelafstand: | 5 mm |
|---|---|---|---|
| Opfrissen: | 1920/3840 Hz | Paneelgrootte: | 960*960mm |
| Grijstinten: | 14-16 bits | Kleur: | RGB Full Color |
| Materiaal: | Aluminium | Controlesysteem: | NOVA-ster |
| Markeren: | Weerbestendige Openlucht Geleide Videomuur,LED-videomuur voor reclame,Grote buiten LED-scherm |
||
Productomschrijving
960*960MM Pixel Pit 5MM Outdoor LED Video Wall High Refresh 3840Hz
Productbeschrijving
- Naadloos naaienVoltooide standaardkasten, geen duidelijke splitsingen tussen de kasten, mooier beeldscherm effect.
- Goed waterdicht ontwerpOntworpen met een waterdichte rubberen band op de deur, ontworpen met een waterdichte dop op het sleutelgat.
- Hoge vernieuwing 3840HzTot 3840 Hz verversingsfrequentie voor een high-definition display.
- AluminiumlegeringDe kast is gemaakt van aluminiumlegering, lichter en roestvrij.
- Goede warmteafvoerIngebouwde ventilator om een goed koelsysteem te vormen
- Gebruik van LED-lampen van hoge kwaliteitLangere levensduur dan algemene producten op de markt.
![]()
Technische specificaties
| Typenummer | M5 |
| Afmeting ((MM)) | 960x960x128MM |
| Max Power ((W) | 900 W |
| Gewicht van de kast ((kg) | 30 kg |
| Refresh Rate ((Hz) | 1920/3840Hz |
| Pixel Pitch ((MM)) | 5 mm |
| Led standaard | SMD1921 |
| Pixeldichtheid ((Dot/M2) | 40000Dot/m2 |
| Helderheid ((CD/M2) | 5500 cd |
| Zienhoek | 140° |
| IP-tarief | IP65 |
| Materiaal van de kasten | Aluminiumlegering |
| Onderhoud | Terug. |
| Grauw niveau | 14-16 bit |
| Werktemperatuur | -20-40°C |
| Werkvochtigheid | 10% tot 90% RH |
| Levensduur | ≥100000 uur |
| Werkspanning | AC110V/220V, 50/60Hz |
Detail weergeven
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Aanvraag met podium, evenement, concert, tentoonstelling, kerk, bijeenkomsten, prijsuitreikingen...
![]()
Waarom ons kiezen?
- Productkwaliteit
- Wij kunnen klanten voorzien van een uitgebreide oplossingslevering voor seriegerelateerde producten.
- We kunnen klanten voorzien van hoogwaardige producten die hun verwachtingen overtreffen.
- We kunnen klanten een jaar gratis garantie bieden en ondersteuning bieden voor verlengde dekking.
- Beste dienstverlening
- Aanpasbare 24/7 online service is beschikbaar.
- Klanten krijgen gratis installatiebegeleiding en technische ondersteuning.
- We bieden product- en technische ondersteuning aan elk land of regio wereldwijd.
Veelgestelde vragen
- Q1. Wat is uw MOQ? Kan ik kleine bestelling QTY bestellen bij de eerste keer?A: Voor nieuwe klanten wordt de eerste keer een kleine bestelhoeveelheid geaccepteerd. Hoe groter de hoeveelheid, hoe betere prijs we kunnen bieden.
- Q2. Kan ik enkele monsters plaatsen voor testen en controleren voordat ik de bestelling plaatst?A: Ja, u bent van harte welkom om de monsters te nemen.
- Q3. Welke betalingstermijn?A: Meestal geven we de voorkeur aan L/C, T/T voor massa bestelling, en Paypay voor monsters.
- Q4. Hoeveel jaar garantie heeft u voor uw producten?A: Voor de meeste van onze producten kunnen wij 3 jaar garantie bieden; voor commercieel licht 2 jaar garantie.
- K5. Kun je ODM, OEM producten doen?A: Ja, ODM, OEM bestelling wordt aanvaard.
- Q6. Hoe kan ik een bestelling voor een verlichtingsproduct verwerken?A: ten eerste laat u ons weten uw vereisten of toepassing. ten tweede wij citeren volgens uw vereisten of onze suggesties. ten derde klant bevestigt de monsters en plaatsen deposito voor formele bestelling.Ten vierde regelen wij de productie.
- V7: Op welke markt verkoopt u uw verlichtingsproducten?A: Onze Pixel-producten zijn populair in Europa, Zuid-Amerika, Australië,
Wilt u meer details over dit product weten



