Ip65 Aluminiumlegering Waterdicht Buiten Led Videoscherm P4 Hoge Grijswaarde 7680hz
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P4 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 10 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,L/C |
| Levering vermogen: | 500 pc's per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Kastgrootte: | 960*960*128mm | Pixelafstand: | 4 mm |
|---|---|---|---|
| Pixeldichtheid: | 62500 punt/m2 | Grijsschaal: | 14-16 bits |
| Vernieuwingsfrequentie: | 1920/7680 Hz | Schermhelderheid: | ≥5500 CD/㎡ |
| IP-klasse: | IP65 | Werktemperatuur van het scherm: | -20~+60℃ |
| Markeren: | IP65 waterdicht LED-videoscherm,Buiten LED-scherm van aluminiumlegering,P4 LED-wand met hoog grijswaarde |
||
Productomschrijving
Ip65 Aluminiumlegering Waterdicht Buiten Led Videoscherm P4 Hoge Grijswaarde 7680hz
Productparameters
| Kastafmeting | 960*960mm |
| Pixel Pitch | 4mm |
| Pixel Dichtheid | 62500 Punt/m² |
| LED Afmeting | SMD1921 |
| Scan Type | 1/10 Scan |
| Grijswaarde | 14-16bit |
| Vernieuwingsfrequentie | 1920/7680Hz |
| Schermhelderheid | ≥5500 CD/㎡ |
| Beste Kijkafstand | ≥4M |
| Schermresolutie | 240*240 |
| Module Afmeting | 320*160mm |
| Kijkhoek | 120° |
| Kast Max Vermogen | 900W |
| Kast Gewicht | 26.6KG |
| IP Klasse | IP65 |
| Scherm Werktemperatuur | -20~+60℃ |
| Bedrijfsvochtigheid | 10%~90%RH |
Installatiedetails
1. Monteer de kasten tot de vereiste grootte en vorm, lijn het gat uit met de snelsluiting om de kast te bevestigen.
2. Onderscheid de voedingskabel en de signaalkabel, en steek de voedingskabel en de signaalkabel in de corresponderende plaatsen van de kast.
3. Sluit de hoofd signaalkabel en de hoofd voedingskabel aan op de computer en de controller, en gebruik deze succesvol na het debuggen van het scherm.
Productvoordeel
1. Kast van aluminiumlegering met hoge sterkte, lichtgewicht ontwerp
2. Robuuste waterdichte en stofdichte structuur
3. Zelfverwarmende structuur, geen airconditioning nodig
4. High-definition weergaveprestaties
5. Flexibele installatie- en onderhoudsmethoden
![]()
![]()
![]()
Over Charmingled
Charming LED is een toonaangevende fabrikant van digitale borden & billboards met meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Als u op zoek bent naar een digitaal LED-bord of billboard, heeft Charming LED Displays de kennis en expertise om u te helpen de beste beslissing voor uw bedrijf te nemen. Onderscheid u van concurrenten met onze levendige en aantrekkelijke LED-producten en elektronische sign-oplossingen. Bel vandaag nog onze experts voor digitale LED-borden!
![]()
![]()



