960x960MM Outdoor LED Video Wall Screen Display 3840Hz Pixel Pith P5MM
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Modelnummer: | P5 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Houten doos |
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | P5 LED-display voor buiten | Pixelafstand: | 5 mm |
|---|---|---|---|
| Opfrissen: | 1920/3840 Hz | Paneelgrootte: | 960*960mm |
| Grijstinten: | 14-16 bits | Kleur: | RGB Full Color |
| Materiaal: | Aluminium | Controlesysteem: | NOVA-ster |
| Markeren: | 960 mm LED-videomuur voor buiten,5 mm LED-videomuur voor buiten,3840 Hz LED-muurscherm voor buiten |
||
Productomschrijving
960*960MM Pixel Pitch 5MM Outdoor LED Videoscherm Hoge Verversing 3840Hz
Productomschrijving
1. Naadloos Stitching Ontwerp
Afgewerkte standaard kasten, geen duidelijke naadnaden tussen kasten, mooier weergave-effect.
2. Goed Waterdicht Ontwerp
Ontworpen met waterdichte rubberen strip op de deur. Ontworpen met waterdichte dop op sleutelgat.
3. Hoge Verversing 3840Hz
4. Aluminiumlegering
De Kast is gemaakt van aluminiumlegering, lichter en roest niet.
5. Goede Warmteafvoer
6. Gebruik van Hoogwaardige LED Lamp
![]()
Technische Specificaties
| Typenummer | M5 |
| Afmeting (MM) | 960x960x128MM |
| Max Vermogen (W) | 900W |
| Kast Gewicht (KG) | 30KG |
| Verversingssnelheid (Hz) | 1920/3840Hz |
| Pixel Pitch (MM) | 5MM |
| LED Standaard | SMD1921 |
| Pixel Dichtheid (Dot/M²) | 40000Dot/M² |
| Helderheid (CD/M²) | 5500CD |
| Kijkhoek | 140° |
| IP-klasse | IP65 |
| Kast Materiaal | Aluminiumlegering |
| Onderhoud | Achterkant |
| Grijswaarden | 14-16Bit |
| Werktemperatuur | -20-40°C |
| Werkvochtigheid | 10%~90%RH |
| Levensduur | ≥100000 Uur |
| Werkspanning | AC110V/220V, 50/60Hz |
Detail Weergave
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
TOEPASSING MET PODIUM, EVENEMENT, CONCERT, TENTOONSTELLING, KERK, RALLIES, PRIJSUITREIKINGEN...
![]()
Waarom kiezen voor ons
1. Productkwaliteit
Wij kunnen klanten een uitgebreide oplossing leveren van gerelateerde producten.
Wij kunnen klanten hoogwaardige producten leveren waar ze van zullen kwijlen.
Wij kunnen klanten één jaar gratis garantie bieden en verlengingen ondersteunen.
2. Beste Service
Wij kunnen op maat gemaakte 24-uurs online service bieden.
Wij kunnen klanten gratis installatiebegeleiding en technische ondersteuning bieden.
Wij zijn bereid om momenteel producten en technische ondersteuning te bieden aan alle landen en regio's ter wereld, ons product heeft meer dan 100 landen en regio's gedekt.
Veelgestelde Vragen
V1. Wat is uw MOQ? Kan ik in het begin een kleine bestelling plaatsen?
A: Voor nieuwe klanten wordt in het begin een kleine bestelling geaccepteerd. En hoe groter de hoeveelheid die u plaatst, hoe beter de prijs die we kunnen bieden.
V2. Kan ik eerst enkele monsters plaatsen om te testen en te controleren voordat ik de bestelling plaats?
A: Ja, u bent van harte welkom om de monsters te nemen.
V3. Welke betalingstermijn?
A: Meestal geven we de voorkeur aan L/C, T/T voor massabestellingen, en Paypal voor monsters.
V4. Hoeveel jaar garandeert u voor uw producten?
A: Voor de meeste van onze producten kunnen we 3 jaar garantie bieden; Voor commerciële verlichting, 2 jaar garantie.
V5. Kunt u ODM, OEM producten doen?
A: Ja, ODM, OEM bestelling wordt geaccepteerd.
V6. Hoe ga ik verder met een bestelling voor een verlichtingsproduct?
A: Laat ons eerst uw vereisten of toepassing weten.
Ten tweede citeren we volgens uw vereisten of onze suggesties.
Ten derde bevestigt de klant de monsters en plaatst een aanbetaling voor een formele bestelling.
Ten vierde regelen we de productie.
V7. Welke markt verkoopt u uw verlichtingsproducten?
A: Onze Pixel producten worden heet verkocht in Europa, Zuid-Amerika, Australië,

