Huur Binnengebeurtenissen 3.91mm k-Reeks het LEIDENE Videomuurscherm 200W 3840Hz
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 PCs |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartongeval, Houten Geval, Vluchtgeval |
| Levertijd: | 10 Werkdagen na Betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 1000 PCs per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Typ nummer: | RK391 | Vernieuwingsfrequentie (Hz): | 3840Hz / 1920Hz |
|---|---|---|---|
| Pixelhoogte (mm): | 3,91 mm | Helderheid (CD/㎡): | ≥ 600cd/m2 |
| Kijkhoek: | 120° | Beschermingsniveau: | IP42 |
| Onderhoudsmethode: | Achteronderhoud | Kabinetsgewicht (KG): | 8KG/14.5KG |
| Max.Vermogen (W): | 100W/200W | Werkspanning: | AC 110V/220V, 50/60Hz |
| Markeren: | 3.91mm leidden het Videomuurscherm,200W het LEIDENE Videomuurscherm,Achteronderhouds LEIDENE Videomuurvertoning |
||
Productomschrijving
200W 3840Hz Verhuur Binnen Evenementen 3.91mm K-Serie LED Videoscherm
![]()
Super voordelen tijdens de beursperiode
1. Blauwe Serie K P3.91 is in de aanbieding
2. High-end Verhuurscherm Eerste Show Aanbieding
3. 90 graden Pilootinstallatie; Boogscherm; Gebogen Scherm; Conventionele Installatie
4. nieuwste high-end scherm met Novastar A8S kaart, Meanwell voeding, 4K IC met multifunctioneel installatiekast
1. SMD LED display module & kast wordt vervaardigd met materiaal van de beste kwaliteit, wij maken de module en kast zelf.
2. Duidelijk beeld zonder flikkering en vervorming. Geen lichtlekkageproblemen.
3. De eindproducten kenmerken superieure kwaliteit en bieden de beste resultaten.
4. Hoge verversingssnelheid en grijswaarden zorgen ervoor dat de beeldkwaliteit naadloos blijft.
5. Ultradunne kast, de hele kast is gemaakt van aluminiumlegering of magnesiumlegering materiaal, Snellere en eenvoudigere installatie.
![]()
![]()
Lichtgewicht en slank ontwerp, onze digitale borden bieden veelzijdigheid en installatiegemak voor elk type toepassing en omgeving.
![]()
| Typenummer | RK391-A / BH |
| Afmeting(MM) | 500×500×86MM/500×1000×86MM |
| Max. Vermogen(W) | 100W/200W |
| Kastgewicht(KG) | 8KG/14.5KG |
| Verversingssnelheid(Hz) | 3840Hz / 1920Hz |
| Pixel Pitch(MM) | 3.91MM |
| LED Standaard | SMD2020 |
| Scanmodus | 1/16Scan |
| Pixel Dichtheid(Dot/m²) | 65536Dot/m² |
| Helderheid(CD/m²) | ≥600CD/m² |
| Kijkhoek | 120° |
| Beschermingsniveau | IP42 |
| Kast Materiaal | Aluminiumlegering |
| Onderhoudsmethode | Achteronderhoud |
| Grijswaarden | 14-16 Bit |
| Werktemperatuur | -20~40℃ |
| Werkvochtigheid | 10%-90%RH |
| Levensduur | ≥50000 Uur |
| Werkspanning | AC 110V/220V,50/60HZ |
Documenten en Certificering:
1. Wij leveren de bedieningshandleiding, software, testrapport, enzovoort.
2. Wij kunnen ook allerlei certificeringen leveren, zoals CE, UL, enzovoort.
![]()
Ondersteunt snelle installatie door één persoon om 50% montage- en demontagetijd te besparen en arbeidskosten te verlagen
![]()
Ultradunne kast, de hele kast is gemaakt van aluminiumlegering of magnesiumlegering materiaal, Snellere en eenvoudigere installatie.
![]()
Meerdere modellen, kunnen worden uitgebreid tot diverse vormen om te voldoen aan de behoeften van speciale scènes.
![]()
![]()
Charming LED Company streeft ernaar de hoogste kwaliteit LED-borden, digitale buitensignalisatie en grote op maat gemaakte elektronische borden te leveren, voor elke school, kerk, bedrijf of organisatie. We beloven ongeëvenaarde, scherpe, high-definition borden te leveren, met meerdere functies, en uitzonderlijke klantenserviceondersteuning te bieden gedurende het hele proces, en daarna.
![]()
Charming LED is een toonaangevende fabrikant van digitale borden & billboards met meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Als u op zoek bent naar een digitaal LED-bord of billboard, heeft Charming LED Displays de kennis en expertise om u te helpen de beste beslissing te nemen voor uw bedrijf. Onderscheid u van concurrenten met onze levendige en aantrekkelijke LED-producten en elektronische signaaloplossingen. Bel vandaag nog onze experts voor digitale LED-borden!
![]()
![]()
![]()
1.Hoe kan ik de prijs krijgen?
-We citeren meestal binnen 24 uur nadat we uw aanvraag hebben ontvangen.
-Als u de prijs dringend nodig heeft, stuur ons dan een e-mail of neem op andere manieren contact met ons op, zodat we u een offerte kunnen aanbieden.
2. Kan ik monsters kopen bij het plaatsen van bestellingen?
-Ja. Neem gerust contact met ons op.
3. Wat is uw levertijd?
-Het hangt af van de bestelhoeveelheid en het seizoen waarin u de bestelling plaatst.
-Meestal kunnen we binnen 7-15 dagen verzenden voor kleine hoeveelheden, en ongeveer 30 dagen voor grote hoeveelheden.
4. Wat is uw betalingstermijn?
-T/T, Paypal, of anders is ok. Dit is onderhandelbaar.
5. Wat is de verzendmethode?
-Het kan per zee, per vliegtuig of per express (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX en ect) worden verzonden.
-Bevestig dit alstublieft bij ons voordat u bestellingen plaatst.



