Buiten LED video muur met 7680Hz verfrissingsfrequentie IP65 waterdicht en 500x500mm kastgrootte voor levendige reclame
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 10 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Carton Case, Houten Case, Flight Case |
| Levertijd: | 7 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 10000 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Led-formaat: | SMD1921 | Schermhelderheid: | >3500CD/㎡ |
|---|---|---|---|
| Pixelhoogte: | 3,91 mm | Kastgrootte: | 473527A |
| Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz | Pixeldichtheid: | 65536 DOT/㎡ |
Productomschrijving
LED-videomuur voor buiten
Hoogwaardige LED-videowall voor buiten die levendige kleuren en een naadloze installatie levert. Ideaal voor buitenreclame, concerten en openbare evenementen.
Technische specificaties
| Typ nummer | P3.91 |
|---|---|
| Dimensie | 500×500×84mm |
| Max. Stroom | 200W |
| Helderheid | ≥3500 CD/㎡ |
| LED-standaard | SMD1921 |
| Kijkhoek | 120° |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Vernieuwingsfrequentie | ≥7680Hz |
| Pixelafstand | 3,91 mm |
| Scanmodus | 1/16 Scannen |
| Pixeldichtheid | 65536 Punten/㎡ |
| Grijs niveau | 14-16 bits |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Levensduur | ≥50.000 uur |
| Werkspanning | Wisselstroom 220V/(110V)±15% |
Productiedetails
Caseshow
Bedrijfsprofiel
Wilt u meer details over dit product weten



