Full Color High Load Bearing Anti-slip LED Dancing Floor Screen P3.91 voor trouw- of autoshow LED-displayverhuur
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 10 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Carton Case, Houten Case, Flight Case |
| Levertijd: | 7 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 10000 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Typ nummer: | 500 oprecht. | Afmeting (mm): | 504*504*85MM |
|---|---|---|---|
| Max.Vermogen (W): | 200W | Kabinetmateriaal: | Ijzer |
| Pixelhoogte (mm): | 3,91 mm | Scanmodus: | 1/16SCAN |
| Beschermingsniveau: | IP65 | Vernieuwingsfrequentie (Hz): | 1920/3840 Hz |
| LED-standaard: | SMD1921 | Dimensie: | 504*504*85MM |
| Maximaal vermogen: | 200W | Pixelhoogte: | 3,91 mm |
| Vernieuwingsfrequentie: | 1920/3840 Hz | Kastgewicht: | 14.2 kg |
| Werktemperatuur: | -20~60°C | ||
Productomschrijving
Volledig gekleurd hoogbelastingslagerschip anti-glijdend LED-dansvloerscherm P3.91
Professionele verhuur LED-scherm ontworpen voor bruiloften en autoshows.
Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Typenummer | P3.91 |
| Grootte van de kast | 503.4 x 503,4 x 82,7 ± 1 mm |
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Pixeldichtheid | 65,536 punt/m2 |
| LED-grootte | SMD1921 |
| Type scan | 1/16 Scannen |
| Grijzige schaal | 14-16bits |
| Hernieuwingsfrequentie | 1920/7680Hz |
| Schermhelderheid | 1500CD/m2 |
| De beste zichtsafstand | 4M |
| Grootte van de module | 250 x 250 mm |
| Maximale vermogen van de module | 40 W |
| Maximaal vermogen van de kast | 200 W |
| IP-klasse | IP65 |
| Werktemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | 10% tot 95% RH |
| Levensduur | 100000 uur |
| Schermresolutie | 128 x 128 |
| Gewicht van de kast | 14.2 kg |
Foto's van producten
Applicatie-showcase
Uitmuntendheid in de productie
Waarom Charming LED kiezen?
Rijke ervaring
Charming Brand werd in 2003 opgericht en is een toonaangevende R & D- en productieonderneming van LED-toepassingsproducten.000 succesvolle dienstenprojecten.
Focus op kwaliteit
We selecteren strikt de beste grondstoffenleveranciers in de industrie, alle materialen worden getest en zorgvuldig geselecteerd.Onze volledig automatische 6S productielijn zorgt voor precisie binnen 1 zijde meter, waardoor stabiele en betrouwbare producten gegarandeerd worden.
Strenge gedetailleerde procescontrole
Elke productielijn is geperfectioneerd en traceerbaar. Alle processen hebben strenge controle en records om de kwaliteit te garanderen van grondstoffen tot assemblage, veroudering en levering in het magazijn.betrouwbare kwaliteit voor klanten en projecten.
Wilt u meer details over dit product weten



