High-Refresh LED-display voor buiten – gegoten aluminium, IP65-gecertificeerd, 3500+ CD/m²
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charning |
| Certificering: | CE,CCC,CB,ROHS,SASO,BIS |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen kist, houten kist, gevechtskist |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C,T/T,contant geld,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen: | 900 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Typ nummer: | P3.91 | Dimensie: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | ≥3500 CD/㎡ | Scanmodus: | 1/16 scannen |
| Maximaal vermogen: | 200W | Pixeldichtheid: | 65536 DOT/㎡ |
| Markeren: | Buiten LED-scherm IP65,gegoten aluminium LED-videomuur,LED-scherm met hoge verfrissingsgraad 3500 cd/m2 |
||
Productomschrijving
CH p3.91 p2.6 p2.9 LED-buitenbeeldscherm
Productshow:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Typenummer | P3.91 |
| Led standaard | SMD1921 |
| Pixeldichtheid | 65536 punt/m2 |
| Max. vermogen | 200 W |
| Gewicht van de kast | 70,9 kg |
| Vernieuwingspercentage | 7680 Hz |
Product Feature:
-
✅ Belangrijkste voordelen
- Ultra dun en lichtgewichtAlleen:84 mm dik, het gewicht van de kast7.5 ¢ 7,9 kg, gemakkelijk te vervoeren en te installeren.
- Hoge helderheid en helder beeld:≥3500 cd/m2helderheid,7680 Hz vernieuwingsfrequentie,Grijze schaal van 14-16 bits, een levendig beeld bij alle weersomstandigheden.
- IP65 waterdicht en duurzaamVolledigIP65de beoordeling, werkt betrouwbaar van-20°C tot 60°C, lange levensduur ≥50,000 uur.
Maatschappij Inleiding:
![]()
![]()
Charming Co., ltd heeft zich altijd toegewijd aan technische innovatie en service van wereldwijde entertainmet verlichting & LED.
In 2003 werd's werelds eerste led-display geïntroduceerd op het gebied van entertainmentnettoepassingen, en blijft de trend van LED's op dit gebied leiden.Het is uitgegroeid tot het eerste merk van klanttevredenheid in China's entertainment verlichting Led.
Het bedrijf heeft bijna 100 patenten verkregen en heeft ISO9001, CE, CCC, CB, ROHS, SASO en andere certificeringen verkregen.
We houden ons aan de bedrijfsfilosofie van "Charming Achieve Beauty" en hebben een internationale standaard volledig automatische led display productielijn met een fabrieksoppervlakte van meer dan 10.000 vierkante meter.We leveren al 23 jaar kwaliteitsproducten en diensten aan klanten in meer dan 150 landen en regio's..



