Ultradunne 84 mm LED-buitenmuur | CH-serie lichtgewicht kast van 7,9 kg
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE,CCC,CB,ROHS,SASO,BIS |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen kist, houten kist, gevechtskist |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C,T/T,contant geld,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen: | 900 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Typ nummer: | P3.91 | Dimensie: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | ≥3500 CD/㎡ | Scanmodus: | 1/16 scannen |
| Maximaal vermogen: | 200W | Pixeldichtheid: | 65536 DOT/㎡ |
| Markeren: | Ultra-dun 84mm LED-wanddisplay,buiten LED-video-wandkast,lichtgewicht 7 |
||
Productomschrijving
Productshow:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Typ nummer | P3.91 |
| Led-standaard | SMD1921 |
| Pixeldichtheid | 65536 Punten/m2 |
| Max.Vermogen | 200W |
| Kastgewicht | 7,9 kg |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
Producteigenschap:
- Flexibele vormen en naadloze verbindingen:Ondersteuntreguliere, gebogen, rechthoekige en flexibele panelen;flexibele kasten passen ± aan22,5°, het vormen van cilinders of onregelmatige vormen.
- Onderhoud voor en achter: Eén klikdemagnetiserend ontwerp, snelsluitsysteem, eenvoudige verwijdering en vervanging van de module.


Bedrijf introduceren:
![]()
![]()
Charming Co., ltd heeft zich altijd ingezet voor technische innovatie en service op het gebied van wereldwijde entertainmentverlichting en LED.
In 2003 werd 's werelds eerste led-display geïntroduceerd op het gebied van entertainmenttoepassingen, en blijft de trend van LED's op dit gebied leiden. Het heeft zich ontwikkeld tot het eerste merk van klanttevredenheid in China's entertainmentverlichting Led.
Het heeft bijna 100 patenten verkregen en ISO9001-, CE-, CCC-, CB-, ROHS-, SASO- en andere certificeringen verkregen.
In overeenstemming met de bedrijfsfilosofie van "Charmant Achieve Beauty", hebben we een internationale standaard volautomatische productielijn voor led-displays met een fabrieksoppervlakte van meer dan 10.000 m². We leveren al 23 jaar kwaliteitsproducten en -diensten aan klanten in meer dan 150 landen en regio's.



