Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Beschermingsniveau: | IP65 | Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz |
|---|---|---|---|
| LED-standaard: | SMD1921 | Grijs niveau: | 14-16 bit |
| Hoek bekijken: | 120° | Pixeldichtheid: | 65536 |
| Markeren: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
Productomschrijving
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
Wilt u meer details over dit product weten



