Buitenschuur gebogen LED-kast P3.91 4000nits boog slot systeem voor Concave Convex Stage achtergrond
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Werktemperatuur: | -20 ~ 60 ℃ | Max. Stroom: | 200W |
|---|---|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP65 | Levensduur: | ≥50000 uur |
| Grijs niveau: | 14-16 bit | Hoek bekijken: | 120° |
| Markeren: | Buitenste gebogen LED-kast P3.91,LED-scherm met een hoge helderheid van 4000 nits,Verhuur van LED-boogsloten |
||
Productomschrijving
Buitenschuur gebogen LED-kast P3.91 4000nits boog slot systeem voor Concave Convex Stage achtergrond
Buitenschuur gebogen LED-kast P3.91 4000nits boog slot systeem voor Concave Convex Stage achtergrond
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Vernieuwingssnelheid | 7680 Hz |
| Gewicht van de kast | 70,9 kg |
| Pixeldichtheid | 65536 |
| LED-standaard | SMD1921 |
| Max. | 200 W |
| Onderhoud | Voor- en achterkant |
Productkenmerken
-
Boogslot voor nauwkeurige regeling van de kromming
-
Ondersteunt binnen- en buitenboogconfiguraties
-
Naadloos tussen boog en rechte kast
-
IP65 gehandhaafd op gebogen oppervlak
-
Voor- en achtertoegang van beide zijden van de bocht
Producten galerij
Wilt u meer details over dit product weten



