CH-H Outdoor Straight Edge LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Voor-achteronderhoud te huur
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Beschermingsniveau: | IP65 | Pixelhoogte: | 3,91 mm |
|---|---|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ~ 60 ℃ | Max. Stroom: | 200W |
| Levensduur: | ≥50000 uur | Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz |
| Markeren: | Buitenste LED-kast P3.91,Huur LEIDENE Vertoning IP65,Hoge helderheid 4000nits LED |
||
Productomschrijving
CH-H Outdoor Straight Edge LED-kast P3.91 4000nits IP65 Voor-achter Onderhoud voor verhuur
CH-H Outdoor Straight Edge LED-kast P3.91 4000nits IP65 Voor-achter Onderhoud voor verhuur
| Pixelafstand | 3,91 mm |
| Onderhoudsmethode | Voor en achter |
| Helderheid | 4000 CD/m² |
| Vernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| Kastgewicht | 7,9 kg |
| Kijkhoek | 120° |
| Max. Stroom | 200W |
Producteigenschappen
-
Demagnetisatie met één sleutel voor het zonder gereedschap verwijderen van de module
-
Anti-valschroef voorkomt dat de module valt tijdens onderhoud
-
Een harde verbinding elimineert het loskomen van de interne kabel
-
Op maat gemaakte koelribben voor uiterst efficiënte koeling
-
Onderhoud aan voor- en achterkant voor flexibele installatiemogelijkheden
Productgalerij
Wilt u meer details over dit product weten



