CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P2.604 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Pixelhoogte: | 2.604 mm | Beschermingsniveau: | IP42 |
|---|---|---|---|
| Werktemperatuur: | -20 ~ 40 ℃ | Max. Stroom: | 100W |
| Helderheid: | 600-800CD/m² | Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz |
| Markeren: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
Productomschrijving
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
Wilt u meer details over dit product weten



