CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Pixelhoogte: | 3,91 mm | Onderhoudsmethode: | Voor en achter |
|---|---|---|---|
| Max. Stroom: | 200W | Beschermingsniveau: | IP65 |
| Pixeldichtheid: | 65536 | Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz |
| Helderheid: | 3500 CD/m² | ||
| Markeren: | P3.91 outdoor LED cabinet,automatic corner LED display,high frequency rental LED screen |
||
Productomschrijving
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 3500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
Semi‑automatic corner guard reduces manual steps during stacking
-
Big buckle enables single‑handed cabinet locking and unlocking
-
Press‑to‑open control box cover for faster maintenance access
-
Dust‑proof silicone ring prevents water vapor inside control box
-
Activity positioning pin allows whole cabinet replacement without touching good cabinets
Product Gallery
Wilt u meer details over dit product weten



