Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 stuks per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Max. Stroom: | 200W | Onderhoudsmethode: | Voor en achter |
|---|---|---|---|
| Pixelhoogte: | 3,91 mm | Hoek bekijken: | 120° |
| Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz | Beschermingsniveau: | IP65 |
| Helderheid: | 4500 CD/m2 | ||
| Markeren: | 4500nits outdoor LED display,flexible LED cabinet rear maintenance,irregular wave facade LED display |
||
Productomschrijving
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Ultra Bright 4500nits Outdoor Flexible LED Cabinet Rear Maintenance for Irregular Wave Facade
Technical Specifications
| Pixel Pitch | 3.91mm |
|---|---|
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Brightness | 4500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Maintenance Method |
Front & Rear |
| Refresh Rate | 7680Hz |
Product Features
-
4500 nits for direct sunlight on wavy / curved facades
-
Bidirectional bending for both inward and outward curves
-
Rear access keeps visible surface seamless
-
Anti‑drop lock even under extreme bending radius
-
Ideal for landmark artistic LED installations
Product Gallery
Wilt u meer details over dit product weten



