Opvouwbaar LED Poster Scherm GOB Bescherming Energiebesparend Frontonderhoud voor Commercieel Gebruik
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Modelnummer: | P1.86 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, Contant geld |
| Levering vermogen: | 500 pc's per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Pixelafstand: | P1.86mm | Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz |
|---|---|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP43 | Onderhoudsmethode: | Voorste onderhoud |
| Helderheid: | 600 cd/m2 | LED-type: | SMD1515 |
| Markeren: | Opvouwbaar LED-posterscherm,GOB bescherming LED display,huur LED met frontonderhoud |
||
Productomschrijving
Opvouwbaar LED Poster Scherm GOB Bescherming Energiebesparend
Vooronderhoud voor Commercieel Gebruik
| Typenummer | P1.86 |
| Max. Vermogen | 600W |
| Verversingssnelheid | 7680Hz |
| Helderheid | 600CD/m² |
| Gewicht Kast | 48.8kg |
| Onderhoud | Vooronderhoud |
Beschermingsgraad
|
IP43
|
Productkenmerken:
GOB-bescherming – anti-botsing, anti-kras, vochtbestendig voor duurzaamheid op lange termijn
Energiebesparend ontwerp – lager stroomverbruik verlaagt bedrijfskosten
Vooronderhoud – eenvoudig te installeren en te onderhouden zonder de kast te verwijderen
7680Hz hoge verversingssnelheid – ultra-vloeiende weergave, geen flikkering
Lichtgewicht aluminium kast – eenvoudig te transporteren en te installeren
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wilt u meer details over dit product weten



