Hoog vernieuwingspercentage GOB-technologie Opvouwbaar LED-posterdisplay met intelligente mobiele bediening
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P1.86, P2, P2.5 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 30 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 500 pc's per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Hoek bekijken: | 140° | Beschermingsniveau: | IP43 |
|---|---|---|---|
| Kabelnetmateriaal: | Aluminiumlegering | Onderhoudsmethode: | Voorste onderhoud |
| Grijs niveau: | 14-16 bit | Werktemperatuur: | -20 tot 40°C |
Productomschrijving
High Refresh Rate vouwbaar LED-poster scherm met GOB-technologie en intelligente mobiele besturing
Geavanceerd opvouwbaar LED-posterscherm met hoge verversingsfrequentie, GOB-bescherming en intelligente mobiele besturing voor een superieure weergave.
- Hoge vernieuwingsgraad
- GOB-technologie
- Intelligente mobiele besturing
| Parameter | P1.86 | P2 | P2.5 |
|---|---|---|---|
| Pixelpitch (mm) | 1.86mm | 2 mm | 2.5 mm |
| LED-norm | SMD1515 | SMD1515 | SMD2020 |
| Scanmodus | 1/43Scan | 1/40Scan | 1/32Scan |
| Pixeldichtheid (punt/m) | 288906 | 202500 | 160000 |
| Helderheid (CD/m2) | 600 | 600 | 800 |
| Afmeting | 640*1920*490 mm |
| Max. | 600 W |
| Gewicht van de kast | 480,8 kg |
| Vernieuwingssnelheid | 7680 Hz |
- Spliceer de dozen in de gewenste grootte en vorm, het uitlijnen van gaten met snelle sloten om de dozen te beveiligen
- Identificeer de stroom- en signaalkabel en voeg ze vervolgens in de overeenkomstige boxverbindingen
- Sluit het hoofdsignaal en de stroomkabels aan op de computer en de controller, debug dan het scherm voor een succesvolle werking
We bieden meerdere verpakkingsopties, waaronder kartonnen dozen, houten dozen en vliegdozen.Verschillende producten zijn geconfigureerd met een passende verpakking om een optimale bescherming van het scherm tijdens het vervoer te garanderen.




