Led Video Wand Scherm Flexibel Led Scherm P3.91 Buiten Led Video Wand Led Video Wand Verhuur
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P3.19 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 8 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 10 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 pc's per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz | Kastgrootte: | 500*500*87mm |
|---|---|---|---|
| Pixelafstand: | 3,91 mm | Pixeldichtheid: | 65536 DOT/㎡ |
| Led-formaat: | SMD1921 | Werktemperatuur van het scherm: | -20 ~ 60 ℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RV | Werkspanning van het scherm: | AC 220V/(110V) ±15% |
| Markeren: | Waterdicht LED-scherm P3.91,Flexible LED videomuur 3500CD,Volkleurig LED-display voor evenementen |
||
Productomschrijving
Led Video Wand Scherm Flexibel Led Scherm P3.91 Buiten Led Video Wand Led Video Wand Verhuur
Productparameters
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Hernieuwingsfrequentie | 7680 Hz |
| Schermhelderheid | ≥3500 CD/m2 |
| IP-klasse | IP65 |
| Pixeldichtheid | 65536 punt/m2 |
| Werktemperatuur van het scherm | -20°C tot 60°C |
![]()
Productgegevens:
1- Gepatenteerde technologie, privé modus, uniek ontwerp
2Eén knop demagnetisatie, snellere installatie.
3. Hoge verversingsfrequentie (15360Hz)
4 kastontwerp kan alle samen verbinden √ Flexibel, standaard, gebogen, hoek
![]()
![]()
![]()
Weet je wat Charmingled is?
Charming LED is een toonaangevende fabrikant van digitale borden en billboards met meer dan 20 jaar ervaring in de industrie.Charming LED Displays heeft de kennis en expertise om u te helpen de beste beslissing te nemen voor uw bedrijf. Staan uit de concurrentie met onze levendige en aantrekkelijke LED-producten en elektronische borden oplossingen.
![]()
![]()



