Waterdicht Full Color Buiten LED Videowand Paneel P3.91 3500CD voor podiumevenementen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P3.19 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 8 stuks |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartonnen behuizing, houten kist, flightcase |
| Levertijd: | 10 werkdagen na betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 500 pc's per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Vernieuwingsfrequentie: | 7680 Hz | Kastgrootte: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Pixelafstand: | 3,91 mm | Pixeldichtheid: | 65536 DOT/㎡ |
| Led-formaat: | SMD1921 | Werktemperatuur van het scherm: | -20 ~ 60 ℃ |
| Bedrijfsvochtigheid: | 10%~90% RV | Werkspanning van het scherm: | AC 220V/(110V) ±15% |
| Markeren: | Waterdicht Led Video wandpaneel,Openluchtp3.91 geleide vertoning,LED videoscherm voor podiumevenementen |
||
Productomschrijving
Waterproof Full Color Outdoor LED Videowand Paneel P3.91 3500CD voor podiumevenementen
Productparameters
| Pixel Pitch | 3,91 mm |
| Verversingsfrequentie | 7680 Hz |
| Schermhelderheid | ≥3500 CD/m² |
| IP-klasse | IP65 |
| Pixel Dichtheid | 65536 punten/m² |
| Scherm Werktemperatuur | -20~60°C |
![]()
![]()
Productdetails:
1. Gepatenteerde technologie, privémodus, uniek ontwerp
2. Demagnetisatie met één knop, snellere installatie
3. Hoge verversingsfrequentie (15360 Hz)
4. Kastontwerp kan alles met elkaar verbinden - Flexibel, standaard, gebogen, hoek
Meer over Charmingled
Charming LED is een toonaangevende fabrikant van digitale borden en billboards met meer dan 20 jaar ervaring in de branche. Als u op zoek bent naar een digitaal LED-bord of billboard, heeft Charming LED Displays de kennis en expertise om u te helpen de beste beslissing voor uw bedrijf te nemen. Onderscheid u van concurrenten met onze levendige en aantrekkelijke LED-producten en elektronische signaaloplossingen. Bel vandaag nog onze experts voor digitale LED-borden!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



