LED-scherm Commercieel billboard Reclame P3.91 Buiten LED digitale signage display
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | CHARMING |
| Certificering: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Vluchtkoffer |
| Levertijd: | 5-15 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 stukken 5000 stukken |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Naam van het product: | P3.91 het Openluchthuurscherm | Panlegrootte: | 500*500mm/500*1000mm |
|---|---|---|---|
| Helderheid: | 5000cd/㎡ | LED-norm: | SMD1921 |
| Materiaal van de kasten: | Aluminiumlegering | Grayscale: | met 16 bits |
| Verfris Rata: | 3840Hz /1920Hz | Controlesysteem: | Nova Star |
| Levensduur: | ≥50000 uren | ||
| Markeren: | Reclame P3.91 Buitenscherm,P3.91 Buitenscherm,Advertentie Commercieel Billboard |
||
Productomschrijving
LED Scherm Commerciële Reclamebord P3.91 Buiten LED Digitale Signage Display
![]()
Productomschrijving
1. Hoge precisie, naadloze splicing, nauwkeurig tot op 0,1 mm van de elektrische en mechanische verwerking
2. Lichtgewicht - weegt slechts 8,6 kg, één persoon kan het alleen dragen, en extreem eenvoudig te installeren;
3. Compatibel - de nieuwe structuur is ontworpen om te voldoen aan de eisen voor tillen en stapelen, en aan de eisen voor binnen en buiten;
Detailweergave
![]()
![]()
![]()
-
Het kan eenvoudig door één persoon worden geïnstalleerd.
![]()
Hier zijn enkele voorbeelden.
-
Ultra high definition display om de presentatie van een verscheidenheid aan kleurenafbeeldingen te realiseren
![]()
Productspecificatie
| Typenummer | RK391WX-A / BH |
| Afmeting (MM) | 500x500x86MM |
| Max Vermogen (W) | 200W |
| Kastgewicht (KG) | 7KG |
| Vernieuwingsfrequentie (Hz) | 3840Hz |
| Pixel Pitch (MM) | 3.91MM |
| LED Standaard | SMD1921 |
| Pixel Dichtheid (Dot/M²) | 65536Dot/M² |
| Helderheid (CD/M²) | 5000CD |
| Kijkhoek | 140° |
| IP-classificatie | IP42 |
| Kastmateriaal | Aluminiumlegering |
| Onderhoud | Achterkant |
| Grijswaarden | 16Bit |
| Werktemperatuur | -20-40°C |
| Werkvochtigheid | 10%~90%RH |
| Levensduur | ≥100000 Uur |
| Werkspanning | AC110V/220V, 50/60Hz |
![]()
![]()
![]()
1.Kan ik een proefbestelling hebben voor een led-scherm?
Ja, we verwelkomen proefbestellingen om de kwaliteit van zowel led-modules als led-schermen te testen en te controleren.
2.Hoe lang duurt het om de goederen te leveren?
Voor led-modules is onze leverdatum 1-5 dagen, voor led-schermbestellingen minder dan 100 vierkante meter kunnen we binnen 15 werkdagen leveren.
3.Wat voor garantie biedt u aan?
We bieden één jaar garantie op onze producten.
4.Hoe is de after-sales service?
We hebben een professioneel team dat verantwoordelijk is voor de after-sales service, ook een servicehotline die zich bezighoudt met
uw klachten en feedback. We bieden ook 24-uurs online service om u te helpen bij het oplossen van problemen.
Contactgegevens:
Maggie / Sales Manager
charming23@charmingled.net
+86 13902279664
www.charmingled.net




