220V van de openluchtpartij LEIDENE de Videovertoning Muurp3.91 Hoge Helderheid 3840Hz
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 PCs |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartongeval, Houten Geval, Vluchtgeval |
| Levertijd: | 10 Werkdagen na Betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 1000 PCs per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Afmeting (mm): | 500×500×86MM/500*1000MM | Max.Vermogen (W): | 200W/400W |
|---|---|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie (Hz): | 3840Hz / 1920Hz | Pixelhoogte (mm): | 3,91 mm |
| Beschermingsniveau: | IP65 | Kastmateriaal: | Gegoten aluminium |
| Kleur: | Volledige kleur | Onderhoudsmethode: | Achteronderhoud |
| Werktemperatuur: | 10%~90% RV | Levensduur: | ≥50000 uur |
| Markeren: | 220V LEIDENE Videomuur,Gegoten aluminium LEIDENE Videomuur,LEIDENE Videomuurvertoning 86mm |
||
Productomschrijving
Voordelen van het product
1. IP: IP 65 / Buiten
2. Verfrissingsfrequentie ((Hz): 3840Hz
3Onderhoudsmethode: Achterhoudsonderhoud
4Werkspanning: AC 110V/220V,50/60HZ
5. Pixel Pitch ((MM): 3,91 mm
![]()
![]()
We hebben 2 maten: 500*500mm en 500*1000mm
![]()
Ultra dun, dikte slechts 86 mm
![]()
Gewicht: 8,6 kg / 14,8 kg één kast, één persoon kan dragen, tijd en moeite besparen.
![]()
Toon alle soorten woorden, tekst, grafiek, foto, video, 2-dimensionale, 3-dimensionale cartoon en andere informatie met uw PC doet synchroon.
Productgegevens
![]()
![]()
Charming led display module & cabinet wordt vervaardigd met behulp van het beste kwaliteitsmateriaal, we maken de module en het kabinet zelf.
![]()
Unieke vergrendeling zorgt voor een hogere vlakheid en maakt LED-displays tot een compleet scherm.
![]()
Hoekbeschermingsontwerp vermijdt alle treffers voor modules ̊ hoek, 100% beschermt LED's.
Productparameters
| Typenummer | K3.91 |
| Afmeting ((MM)) | 500 × 500 × 86 mm/500 × 1000 × 86 mm |
| Max.vermogen ((W) | 200 W / 400 W |
| Gewicht van de kast ((kg) | 8 kg / 14,5 kg |
| Refresh Rate ((Hz) | 3840Hz / 1920Hz |
| Pixel Pitch ((MM)) | 3.91MM |
| LED-norm |
SMD1921
|
| Scanmodus | 1/16 Scannen |
| Pixeldichtheid ((Dot/m2) | 65536 punt/m2 |
| Helderheid ((CD/m2) | ≥4500 CD/m2 |
| Zienhoek | 140° |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Materiaal van de kasten | Aluminiumlegering |
| Onderhoudsmethode | Onderhoud van de rug |
| Grauw niveau | 14-16 bit |
| Werktemperatuur | -20 tot 40°C |
| Werkvochtigheid | 10%-90% RH |
| Levensduur | ≥ 50000 uur |
| Werkspanning |
AC 110V/220V,50/60HZ |
Profiel van het bedrijf
Charming LED is een toonaangevende fabrikant van digitale tekens&reclamebordenAls u op zoek bent naar een digitaal LED bord of billboard,Charming LED Displays heeft de kennis en expertise om u te helpen de beste beslissing te nemen voor uwbedrijfsleven. Staan uit de concurrentie met onze levendige en aantrekkelijke LED-producten en elektronische borden oplossingen.
![]()
Charming LED tech biedt de beste online diensten aan de klanten. We zijn altijd klaar om u te helpen wanneer u ons nodig heeft.We werken samen met de toonaangevende logistieke dienst die zorgt voor de snelste en veiligste levering van uw producten..
![]()
![]()
Verpakking:
![]()
Wat bieden we aan de klant?




