Het Avondmaal van de Waterdichte LEIDENE van huur de Openluchtgebeurtenissen 4K Videoreeks Muurvertoning P3.91 E
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Charming |
| Certificering: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Modelnummer: | P3.91 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 2 PCs |
|---|---|
| Prijs: | Onderhandelbaar |
| Verpakking Details: | Kartongeval, Houten Geval, Vluchtgeval |
| Levertijd: | 10 Werkdagen na Betaling |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Cash |
| Levering vermogen: | 1000 PCs per week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | P3.91 Openluchte-Reeks | Pixelhoogte (mm): | 3,91 mm |
|---|---|---|---|
| scanmodus: | 1/16SCAN | Werktemperatuur: | -20 ~ 40 ℃ |
| Werkvochtigheid: | 10%-90% RH | Levensduur: | 50000 uur |
| Onderhoudsmethode: | Voorste onderhoud | Beschermingsniveau: | IP65 |
| Kabinetsgewicht (KG): | 7.62KG/13.45KG | Vernieuwingsfrequentie (Hz): | 3840 Hz |
| Helderheid (CD/㎡): | 5000cd/㎡ | Weergavefunctie: | Het beeld, Video, TV, toont |
| Markeren: | 5000CD/m2 LEIDENE Videomuurvertoning,Avondmaal Waterdichte LEIDENE Videomuurvertoning,P3.91 het LEIDENE Videomuurscherm |
||
Productomschrijving
Verhuur Outdoor P3.91-E Series Evenementen 4K Supper Waterdicht Led Video Wand Display
![]()
Supervoordelen tijdens de tentoonstellingsperiode
1Blauwe serie K P3.91 is te koop.
2Hoogwaardige verhuur scherm eerste show verkoop
3. 90 graden Pillor Installatie; boog scherm; gebogen scherm; conventionele installatie
4. nieuwste high-end scherm met novastar A8S kaart, meanwell stroomvoorziening, 4K IC met multifunctionele installatie kast
1. OEM-service, geen MOQ
2Eenvoudige installatie, reguliere artikelen in voorraad
3- Ik bied gratis ontwerptekeningen aan.
4. afstandsbediening en aanpassing zijn beschikbaar.
5Houten koffer of vliegkoffer, jij bent de baas.
6Uw antwoord zal binnen 24 uur worden beantwoord.
7. Snelle levering: meestal 6-8 werkdagen
8Uitstekend R&D team, fabrieksprijs en verzekeren u van kwaliteitsproducten.
![]()
![]()
We geven gratis CAD-tekening over hoe je het scherm kunt opknappen en andere expert suggesties.
| Typenummer |
RE391W
|
| Afmeting ((MM)) | 500 × 500 × 86 mm/500 × 1000 × 86 mm |
| Max.vermogen ((W) | 200 W/400 W |
| Gewicht van de kast ((kg) | 7.62kg/13.45kg |
| Refresh Rate ((Hz) | 3840 Hz |
| Pixel Pitch ((MM)) | 3.91MM |
| LED-norm |
SMD1921
|
| Scanmodus | 1/16Scan |
| Pixeldichtheid ((Dot/m2) | 65536Punt/m2 |
| Helderheid ((CD/m2) | ≥ 600CD/m2 |
| Zienhoek | 140° |
| Beschermingsniveau | IP65 |
| Materiaal van de kasten | Aluminiumlegering |
| Onderhoudsmethode |
Onderhoud aan de voorzijde
|
| Grauw niveau | 14-16 bit |
| Werktemperatuur | -20 tot 40°C |
| Werkvochtigheid | 10%-90% RH |
| Levensduur | ≥ 50000 uur |
| Werkspanning | AC 110V/220V,50/60HZ |
We hebben het geluk gehad om onze LED-displays te ontwerpen en te installeren in een breed scala van industrieën, waaronder horeca, gaming, bouw en architectuur, detailhandel, transport, onderwijs, mijnbouw,reclame en waar een opvallende oplossingen voor het ontwerpen van borden nodig zijn.
![]()
![]()
Naadloze splice: Een verscheidenheid aan dozen en structurele afmetingen.perfect naadloze mozaïek, speel scherm kleur helderder en echt
![]()
Ultra dunne kast, de hele kast is gemaakt van aluminium of magnesium, sneller en makkelijker te installeren.
![]()
We hebben 200m2 led panelen in voorraad klaar om te verzenden, geen noodzaak om lang te wachten om de goederen te verzamelen
![]()
![]()
![]()
![]()
Charming LED Display is een topkwaliteit LED Display fabrikant in China.technische ondersteuning en service van LED-schermoplossingen voor buiten- en binnentoepassingen.
1Focus op de high-end markt met hoogwaardige producten.
2De producten genieten van een hete markt in de VS, Australië enz.
3Strategisch bedrijfsbeleid: lage kostencontrole, kwalitatief hoogwaardige productie
![]()
Charming LED is een toonaangevende fabrikant van digitale tekens&reclamebordenAls u op zoek bent naar een digitaal LED bord of billboard,Charming LED Displays heeft de kennis en expertise om u te helpen de beste beslissing te nemen voor uwbedrijfsleven. Staan uit de concurrentie met onze levendige en aantrekkelijke LED-producten en elektronische borden oplossingen.
![]()
![]()
![]()
Q1. Kan ik een steekproefbestelling voor het LED-scherm krijgen?
A: Ja, we verwelkomen monsterorders om de kwaliteit te testen en te controleren. Zowel voor de module als voor het hele scherm.
Q2. Hoe zit het met de doorlooptijd?
A: Voor bestellingen van minder dan 100 vierkante meter duurt het 15 werkdagen
Q3.Hebt u een MOQ-limiet voor LED-displayorders?
A:Low MOQ, 1 vierkante meter of een module controle is beschikbaar
V4.Hoe verzendt u de goederen en hoe lang duurt het voordat ze aankomen?
A:We accepteren meestal FOB-treinvoorwaarden,maar we kunnen u helpen om een verzendagent te bestellen en te regelen.Het duurt meestal 20 tot 30 dagen op zee.Een paar dagen voor de inklaring




